ozantik-haliozantik-hali

Biz kimiz?

Öz Antik Halı Yıkama

Özantik Halı Yıkama fabrikası olarak her yıl kat kat artarak gelişim sağladığımız iş yerimizde daha da gelişim çabasındayız. Siz değerli müşterilerimize kendimizi tanıtarak farkındalığımızı belli ediyoruz. Bu iş yerindeki emekler buraya sığmayacak kadar değerlidir. Bu değeri siz müşterilerimizle birlikte yaşamaktayız. Kazanma yolculuğumuzda bütün müşterilerimizin bize kattığı güç bizi daha fazla güçlendiriyor. Yaptığımız emekte firmamıza özgü sitilimiz ve iş şeklimiz ile ortaya koyduğumuz ayrıcalığın bilinmesini isteriz. Başarıyı kazanmak özveri, zaman ve sabır ister.

Öz Antik Halı Yıkama

Özantik Halı Yıkama FAB. İstanbul’da halı yıkamanın önde gelen isimlerinden biridir.

Bünyesindeki araçlar ile ücretsiz servis hizmeti veren firmamız 1990 tarihinden bu yana tecrübe ve birikimleri ile kusursuz hizmet anlayışını müşterileri ile paylaşmaktadır.

Eyüp Pirinççi bölgesindeki modern yapıda kurulu 3000 m2 kapalı alana sahip halı yıkama merkezimizde modern yıkama ve tecrübeli çalışanlarımız ile kontrollü bir şekilde halılarınızın temizliği yapılarak teslim edilmektedir. Yılların getirdiği tecrübelerimizi ortaya koymaktan gurur duyarız.

İstatistik Veriler

Halı Yıkama 100%
Halı Tamiri 100%
Leke Çıkarma 100%
Hizmet Kalitesi 100%

HİZMETİMİZ

Halılarınız ev ya da iş yerlerinizden ücretsiz servislerimizle makbuz karşılığı etiket sistemiyle alınır. Fabrikamıza gelen halılar makine halısı el dokuma ve ipek halı olarak kendi cinslerine ayrıldıktan sonra yıkama sırasına alınır. Kimsenin halısı kimsenin halısına karıştırılmadan ustalarımız tarafından havuzlu sistemde el makineleriyle fırçalanarak yıkanmaktadır. Halıların cinslerine göre farklı uygulamalar ve bitkisel ilaçlar kullanılır. Kurutma odalarımız doğalgaz sistemiyle döşeli olup tamamen kurutulduktan sonra adresinize teslim edilmektedir. Şirketimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz web sitemizden ve telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

  • Sizlere yıllardır hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor, değerli müşterilerimize profesyonel hizmet kalitesinin keyfini yaşatıyoruz.
  • En güvenilir referanslarımızla siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınız.
  • Kaliteli hizmetimiz ve profesyonel kadromuzla her zaman yanınızdayız.

REFERANSLARIMIZ:

SELVİ HALI, EYÜP HALI, HALIDROM

EĞİN HALI, ŞİRVAN HALI, ŞAL HALI

ALMODE HALI, SERGEN HALI, OSMANLI HALI

MARKA HALI, BOR HALI, NEVA HALI

ABAKLI HALI, ŞARK HALI AVCILAR, ŞARK HALI FINDIKZADE

ŞARK HALI BAKIRKÖY, DEKOR HALI, POYRAZ HALI

MODOKO HALI, MODA HALI, TUĞRA HALI

NAKIŞ HALI, ATA HALI, ÖRNEK HALI

DİĞER HİZMETLERİMİZ

HALI GERDİRME:

El dokuma halılarınız her yıkamadan sonra aldığınız ilk günkü gibi dört dörtlük yerine oturması için germe işleminden geçer. El dokuma halılarınız itinayla gerilip ütü ve bakımı yapılarak halıya daha iyi bir görünüm kazandırılır.

YERİNDE YIKAMA:

Koltuklarınızda tozla, kirle, mikroplar ve lekeler ile yaşamayın. Halı, koltuk, sandalye, çekyat ve yataklarınızı lekesiz şekilde yıkayarak, temiz bir şekilde kirlerden ve akarlardan arındırarak teslim ediyoruz.  Alanında Temizlik konusundaki uzman ekibimiz, sizin için koltuklarınızı temizlemektedir. Yapmanız gereken tek şey iletişime geçmektir.

HALI TAMİRİ:

1980 yılından itibaren halı sektörü içinde bulunan firmamız kazandığı tecrübe ile halı tamiri ve bakımı yaparak adeta onları mumyalaşmış bir hayattan canlandırıp ilk gün aldığınız gibi kullanmanızı sağlayabiliriz. Her türlü halımızın halı tamir bakım ve onarımı için bizi aramanız yeterli.

Halı tamir işinde en hassas olan halılar el dokumasıdır. Halıların itina ile tamir edilmesi gerekir. Dikkatli bir süreçten geçmeyen el halısı değerinden kaybetmiş demektir. Bu nedenle el dokuması halı tamiri siparişlerinizde oldukça titiz davranmaktayız. Bu sürecin ilk safhası ise yıkanmasıdır.

Uzman ustalarımız halının tamirini yaparak adresinize kadar teslim etmektedir.

Mutlu Müşteri

Günde Bir Ziyaret

Müşteri Ziyareti

Profesyonel Personel